Üye Girişi Şifremi Unuttum VEYA

KİTAP TIRI GÜVENLİ ALIŞVERİŞ


- kitaptiri.com sitesinde hiçbir şekilde kredi kartı bilgileriniz kayıt edilmez, arşivlenmez. Bu yüzden yaptığınız alışveriş esnasında ve sonrasında kredi kartı bilgilerinizin güvenliği noktasında endişe etmenize gerek yoktur.

- Ödeme aşamaları tamamen kullandığınız kartın bankasının yüksek güvenlikli sunucularında gerçekleştirilir. Eğer 3 Boyutlu ödeme sisteminiz aktifse bankanız cep telefonunuza güvenlik şifresi gönderecektir.

- Banka ile kitaptiri.com sitesi arasındaki süreçlerde "256 bitlik" SSL şifrelemesi kullanılır. Bilgileriniz şifrelenerek banka sunucularına ulaştırılır.

- Uluslararası bütün firmaların kullandığı Paypal üzerinden de kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Paypal'da üyelik açmanız gerekmektedir. (Paypal'da kur farkı veya kendi sistemlerinden kaynaklı komisyonlardan dolayı kartınızdan cüzi miktarda fazla çekim yapılabilir)


- Kredi kartı ile ödemeyi tercih etmiyorsanız veya kredi kartı kullanmıyorsanız, havale veya kapıda ödeme ile işlem yapabilirsiniz.