Üye Girişi Şifremi Unuttum VEYA

 

Sipariş Süreci

 

Kredi Kartı ile Alışverişlerde: Sepetinize eklediğiniz ürünlerle alışveriş sürecini izleyerek sipariş sürecini tamamladığınızda Kredi kartınızdan ödemenin onayladığına dair mesaj alacaksınız. Eposta adresinize sipariş numaranız ve diğer bilgileriniz hakkında bir gönderi ulaştırılır. Bundan sonra kitaptiri.com Müşteri Temsilcileri tarafından siparişiniz tedarik sürecine alınır. 

 

 

Havale ile Alışverişlerde: Sepetinize eklediğiniz ürünlerle alışveriş sürecini izleyerek sipariş sürecini tamamladıktan sonra ödeme yapabileceğiniz Banka ve Posta Çeki Hesap Numaraları bilgileri ile sipariş numaranız eposta adresinize ulaştırılır. Ödeme yaptıktan sonra ödeme yaptığınıza dair bilgiyi destek@kitaptiri.com adresinden veya 0272 213 67 39 numaralı telefonumuzu arayarak bildirebilirsiniz. Bundan sonra kitaptiri.com.com Müşteri Temsilcileri tarafından siparişiniz tedarik sürecine alınır. 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemiyle Verilen Siparişlerde: Müşterilerimiz aranır ve sipariş bilgileri teyit edilir. Kapıda ödeme yöntemiyle verilen siparişlerde müşteri tarafından onaylanan siparişlerin gönderimi yapılır. Müşteri tarafından onaylanmayan siparişler İPTAL edilir.  Kapıda ödeme yöntemiyle verilen siparişlerde kargo şirketi siparişinizi adresinize teslim eder ya da siz kargo şubesinden almayı seçmişseniz şubeden gelen bilgiyle siparişinizi kargo şubesinden teslim alırsınız. Kapıda ödeme yöntemiyle verilen siparişlerde kargo şirketi paket tesliminde siparişinizin toplam tutarını (ürünlerin bedeli, kargo bedeli, kapıda ödeme ek hizmet bedeli) tahsil eder. Kapıda ödeme seçeneğiyle verilen tüm siparişlerde KAPIDA ÖDEME EK HİZMETİ BEDELİ ödenmesi zorunludur. Kapıda ödeme yöntemiyle verilen siparişlerde Kapıda Ödeme Ek Hizmet Bedeli 5.00 TL’dir. Bu miktara kargo ücreti eklenir. Kargo ücreti 5.00 TL’dir. Kapıda ödeme yöntemiyle verilen siparişlerde siparişin kargoya verildiği andan itibaren müşterinin siparişinden vazgeçmesi ve teslim almaması durumunda müşteri Kapıda Ödeme Ek Hizmet Bedeli ve Kargo Ücreti toplamını kitaptiri.com.com’un banka hesaplarına yatırmakla yükümlüdür. 

 

 

Siparişleriniz tedarik sürecine işlemine alındığı anda siparişinizdeki ürünler stoklarımızda mevcut ise sipariş günü, mevcut değil ise sitemizde belirtilen tedarik sürecinde karşılanıp kargoya verilmektedir. Siparişleriniz kargoya verildiğinde sistemimize kayıtlı olan e-posta adresinize bilgilendirme mesajı gelecektir. 

Saat 16:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınmaktadır.

Resmi tatil günlerinde verilen siparişler mesai saatleri içerisinde kargoya verilmektedir. Kargo teslimat süresi teslimatın gerçekleştirileceği il/ilçe veya köye göre değişiklik gösterebilir.