Üye Girişi Şifremi Unuttum VEYA
Sipariş
Sitenizden nasıl sipariş verebilirim?

Sitemizde gördüğünüz ürünlerin sepete ekle düğmeleri mevcuttur. Bu düğmeye tıklayarak o ürünü sepetinize ekliyebilirsiniz. Alış veriş sepetinizde satın al düğmesine tıklayarak satın alma menüsüne geçtiğinizde adet bilgisi de girebilirsiniz.

İade
Ürünün hasarlı çıkması durumunda ne yapmam gerekir ?

Ürünün hasarlı teslim edilmesi halinde; durumu anlatan bir e-postayı destek@kitaptiri.com a 7 gün içinde gönderdiğinizde gerekli işlemler yapılıp ürününüz değiştirilecektir.

Ürününüzü teslim alırken paketin hasarlı olup olmadığına dikkat etmeniz ve eğer hasarlı ise teslim almamanız gerekmektedir.

Güvenlik
Kitap Tırı'nda bilgiler SSL ile en yüksek seviye olan 256 bit sistem ile şifrelenmektedir. SSL Sertifikamız dışında kredi kartı gibi hayati bilgileriniz hiç bir şekilde kayıt edillmemektedir. İstemediğiniz taktirde fatura ve adres bilgileriniz dahi kayıt edilmemektedir. Kayıt edilen bilgiler 3. şahıslarla hiç bir şekilde paylaşılmamaktadır.

Kargo
Aras Kargo ve Sürat Kargo ile yaptığımız anlaşma gereğince siparişleriniz en uygun fiyata size gönderilmektedir. Aras Kargo ve Sürat Kargo'nun hizmet kalitesi gereğince siparişiniz en hızlı ve hasarsız bir şekilde evinize teslim edilecektir. Siparişleriniz kargoya teslim edildikten sonra Türkiye içinde genellikle 1 gün, Kıbrıs için ise 2 gündür.

Ödeme
Ödeme ne şekilde yapılıyor?

Kitap Tırı'nda on-line kredi kartı ile, Paypal, kapıda ödeme, kredi kart bilgilerinizi faks ile göndererek veya havale ile alışveriş yapabilirsiniz. İşlemlerinizin hızlı olabilmesi için on-line kredi kartını tavsiye ederiz. Havale ile siparişlerde, havale bedeli banka hesabımıza ulaştıktan sonra işlemlere başlanacaktır. Posta çeki ile ödemelerin bilgisinin bize ulaşması 10 gün kadar sürebilmektedir.

Havale için gittiğimde banka çok yüksek havale ücreti istedi, ne yapmalıyım?

Bu durumda size bankaların internet bankacılığı ya da telefon bankacılığı bölümlerini öneririz.

Havaleyi hangi bankanın hangi şubesine çıkaracağım?

Havaleyi hangi bankanın hangi şubesine çıkaracağınız, havale seçeneğini seçip tamam tuşuna bastığınızda gelen sayfada size bildirilecektir.

Kredi kartı bilgilerimi girdiğim yerde yazan güvenlik numarası nedir ?

Kartınızın arka kısmında kart numarası sonunda yazılı 3 haneli rakkamdır. 1 Ekim 2001 den itibaren alışveriş yapabilmek için CVC numaranızı da girmelisiniz.